PRZYJĘCIA I WYDARZENIA

każde przyjęcie zorganizujemy ją na najwyższym poziomie, z dbałością o detale
W całym procesie organizacji i przygotowań, a także w dniu wydarzenia, do Państwa dyspozycji są nasi managerowie, których zadaniem i celem jest przygotowanie oferty skrojonej na miarę Państwa oczekiwań oraz zadbanie, by przyjęcie przebiegło zgodnie z planem i Państwa życzeniem.

Przyjęcia okolicznościowe

Każde przyjęcie zorganizujemy
na najwyższym poziomie z dbałością o detale.


Ślub, urodziny, imieniny czy spotkanie tematyczne? A może przyjęcie z okazji komunii lub chrzcin Państwa pociech? Niezależnie od tego jakie przyjęcie Państwo planują – zorganizujemy ją na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal.

imprezy imprezy imprezy imprezy

Ogromną wagę przykładamy nie tylko do wyglądu, ale i smaku serwowanych potraw. Menu na każde przyjęcie, osobiście przygotowuje nasz Szef Kuchni, znany z doskonałego smaku i pysznych interpretacji tradycyjnych dań kuchni polskiej połączonej z inspiracjami z najbardziej odległych stron świata. Talent i pomysłowość naszego Szefa Kuchni, możecie Państwo sprawdzić odwiedzając naszą restaurację lub korzystając z niedzielnego brunchu, podczas którego bufety pełne są wspaniałych potraw jego autorstwa.

Urodziny dla dzieci

Tylko u nas możesz zorganizować niesamowite przyjęcie urodzinowe dla dzieci z dużą dawką zajęć sportowych.


Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerów i animatorów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że dzieci są zawsze pod opieką profesjonalisty.

Zapewniamy niesamowite wrażenia, super atrakcje, przebrania, wiele emocji oraz najbardziej popularne i lubiane przez dzieci gry i zabawy. Poza tym nasze sale zabaw zostały wyposażone w zabawki, o których marzą wszystkie dzieci: mieniące się piłki, dziecięce szczudła, zestawy artystyczne oraz zestaw instrumentów.